„Водоснабдяване и канализация” ЕООД – Благоевград уведомява своите потребители, че във връзка с ремонт на уличен водопровод за периода от 13.05.2026 г. (петък) до 12.06.2026 г. (петък) от 09.00 часа до 16.00 часа ще бъде нарушено водоподаването на с. Нова Ловча, община Хаджидимово.
За улесняване на работния процес е необходимо живущите и работещите в този район да преместят личните си МПС.
Препоръчваме всички потребители в района да се запасят с необходимото им количество вода за питейно-битови нужди.
Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от денонощния телефон за аварии на интернет страницата на „Водоснабдяване и канализация“ ЕООД – Благоевград.
„Водоснабдяване и канализация“ ЕООД – Благоевград, предварително се извинява на своите клиенти за пречинените временни неудобства!
Линк към фейсбук на дружеството и вайбър канал дават възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването.